मरिणका विद्यालय प्रविधिमैत्री बनाउन हेण्डसद्धारा आइटि सामाग्री हस्तान्तरणमानव तथा राष्ट्रिय विकास समाज (हेण्ड्स) नेपाल सिन्धुलीले मरिण गाउँपालिकाका ५ विद्यालयलाई प्रविधीमैत्री बनाउन आइटी सामाग्री हस्तान्तरण गरेको छ ।

विद्यालयलाई सूचना र प्रविधि प्रर्वद्धन गर्न बुधबार हेण्ड्स नेपालका अध्यक्ष बासुदेव अधिकारीले गाउँपालिका अध्यक्ष पानीराज बम्जनलाई आइटि सामाग्री हस्तान्तरण गरेका हुन ।

पालिकालाई प्राप्त आइटि सामाग्री पालिकाका कपिलाकोट माध्यमिक विद्यालय, माध्यमिक विद्यालय खयरसाल ,बरुणेश्वर माध्यमिक विद्यालय बरुण,आपचौर माध्यमिक विद्यालय ठुलदमार र सुकेश्वर आधारभुत विद्यालय चनौटे का प्रधानध्यापकहरु लाई अध्यक्ष बम्जनले हस्तान्तरण गरेका थिए।

प्रति विद्यालयलाई १४ इन्चको ल्यापटप एक/एक थान, प्रोजेक्टर एक/एक थान, ४३ इन्चको स्मार्ट टिभि दुई/दुई थान, प्रोटेवल ट्रली स्पिकर एक/एक थान, मिडास सफटवयर विन्डोजअपरेटिङ सिस्टम गरिएको सिकार्य परियोजनाका कार्यक्रम संयोजक प्रमोद तिमल्सिनाले जानकारी दिनुभयो ।

हेण्डस नेपालका अध्यक्ष अधिकारीले प्लान इन्टर नेश्नल नेपालको आर्थिक सहयोगमा विद्यालयलाई प्रविधि मैत्री तरिकाले शिक्षण सिकाई गर्न र वालवालीका लाई पढाई प्रति रुची बढाई गुणस्तरीय शिक्षा प्रदान गर्न आइटि सामाग्री सहयोग गरेको बताए ।

यस्तै गाउँपालिका अध्यक्ष बम्जनले हेण्डस नेपालले मरिण गाउँपालिकाले लिएको नितीलाई सहयोग पु¥याउन सहयोग गरेकोमा धन्यबाद दिए । विज्ञानको समयमा प्रविधिको माध्यमबाट पठन–पाठन गर्न र विद्यालयलाई प्रविधिमैत्री बनाउन सहयोग गरेकोमा धन्यवाद दिदै उनले अव फेरी १२ वटा विद्यालयलाई संस्थाले थप सहयोग गर्नेमा आशा व्यक्त गरे ।


...

सिन्धुली दर्पण

यो नेपाली भाषाको अनलाइन पत्रिका हो । हामी तपाईमाझ खासगरी सिन्धुली जिल्ला र सँगसँगै तपाईंलाई काम लाग्ने देश-विदेशका समाचार, भिडियो, अडियो र विचार प्रकाशन गर्छौं । सुझाव, समाचार र विज्ञापनका लागि सम्पर्क : ९८५४०४२६७७

[email protected]


प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

‘‘देख्दा सामान्य समस्या जस्तो लागेता पनि समयमै व्यवस्थापन नगरिएमा कत्ले कीरा र कालो ध्वाँसे रोगले जुनार तथा सुन्तलाजात फलफूल उत्पादनमा

सिन्धुली । सिन्धुलीमाढीमा रहेका १५ फलफुल व्यावसायीहरुलाई किरा परेको जुनार राख्न प्लाष्टिक थौला वितरण गरिएको छ। प्रधानमन्त्री कृषि आधुनिकिकरण  परियोजना

सिन्धुलीमाढी । नेपाल विद्युत् प्राधिकरण र इन्टरनेट सेवाप्रदायकबीच विद्युत् पोल प्रयोगको भाडासम्बन्धी विवादले चरम रुप धारण गरेको छ । बढाएको दरअनुसार