सिन्धुलीको विकट बस्ती बन्दिपुरमा बन्यो, सुविधा सम्पन्न स्वास्थ्य चौकीसिन्धुलीको सुनकोशी गाउपालिका-५ बन्दिपुरमा सुविधा सम्पन्न स्वास्थ्य चौकी भवन निर्माण भएको छ ।

बन्दिपुरमा रहेको पुरानो झागाझोली प्राथमिक स्वास्थ्य चौकीको २०७२ सालको विनाशकारी भुकम्पले भत्केर ध्वस्त भएपछि राष्ट्रिय पुनःनिर्माण प्राधिकरण जिल्ला आयोजना कार्यान्वयन ईकाई (भवन)ले निर्माण गरेको भवनको गाउपालिका अध्यक्ष दिपा बोहोरा दाहालले बुधबार उद्घाटन तथा हस्तान्तरण गरेकी हुन।

अध्यक्ष दाहालले पालिकाकै विकट बन्दिपुरमा सुविधा सम्पन्न भवन निर्माण भएपछि यस क्षेत्रका नागरिकले सहज रूपमा स्वास्थ्य सेवा पाउने विस्वास व्यक्त गरिन । उनले भनिन् हाल बर्थिङ सेन्टर संचालनका लागि स्वास्थ्य सामाग्री र स्वास्थ्य कर्मीको अभाव रहेकाले यसको पनि छिटै व्यवस्थापन गर्ने छु।

न्यु ड्राइगन प्रदेज जेभीले २०७७ अशोज १० गते भित्र निर्माण सम्पन्न गर्ने गरि कुल १ करोड ३७ लाख २२ हजार ४८० रूपैयाँ लागतमा २०७५ पुस १७ गते निर्माण सम्झौता भएको जिल्ला आयोजना कार्यान्वयन ईकाई (भवन) का लेखापाल पदम मगरले जनाकारी दिए ।

कार्यक्रममा गाउपालिकाका उपाध्यक्ष दिर्व सिङ मोक्तान, जिल्ला आयोजना कार्यान्वयन ईकाई(भवन) सिन्धुलीका प्रमुख सुर्य प्रकाश विष्ट,प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत बसन्त न्यौपाने, वडा नं३ का वडाअध्यक्ष रामचन्द्र आचार्य लगाएतको उपस्थिति रहेको थियो भने वडा न ५ का वडाअध्यक्ष कृष्ण राज दाहालको अध्यक्षतामा भएको थियो ।


...

सिन्धुली दर्पण

यो नेपाली भाषाको अनलाइन पत्रिका हो । हामी तपाईमाझ खासगरी सिन्धुली जिल्ला र सँगसँगै तपाईंलाई काम लाग्ने देश-विदेशका समाचार, भिडियो, अडियो र विचार प्रकाशन गर्छौं । सुझाव, समाचार र विज्ञापनका लागि सम्पर्क : ९८५४०४२६७७

[email protected]


प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

सिन्धुली । नेपाल निजामती कर्मचारी संगठन सिन्धुलीका अध्यक्ष पुरुषोत्तम दाहालले तीनपाटन गाउँपालिकाको बिकासको लागि सामाजिक सक्रियता बढाउने बताएका छन्। तीनपाटन

करीव दुई बर्षको गृहकार्यपछि सञ्चार रजिष्ट्रार कार्यालयले बागमती प्रदेशका सूचना संकलन र भण्डारण गर्ने एग्रिगेटरको रुपमा सूचना बैंक https://infobank.bagamati.gov.np/ सञ्चालनमा

सिन्धुली । सिन्धुलीको कमलामाई नगरपालिकामा एक १८ बर्षिया किशोरी लाई एक दिनका लागि नगरपालिका प्रमुख पदमा नियुक्ति गरिएको छ ।‌