सिन्धुलीमा राष्ट्रपति, प्रधानमन्त्री र उप-प्रधानमन्त्री पुत्ला जलाइयोसिन्धुलीमा राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारी, प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली र उप-प्रधान तथा सहरी विकास मन्त्री राजेन्द्र महतो पुत्ला जलाइएको छ।

सिन्धुली  सदरमुकाम सिन्धुलीमाढी स्थित लोकतान्त्रिक चोकमा नेकपा( माओवादी केन्द्र ) निकट भातृ सङ्गठन याेङ कम्युनिस्ट लिग  (वाईसीएल) नेपाल , अखिल क्रान्तीकारी , नेवि संघ , माधव नेपाल निकट अनेरास्ववियु,युवा संघ र तरुण दालले संयुक्त रुपमा पुत्ला जलाएको हो।


उपप्रधान तथा सहरी  विकास मन्त्री राजेन्द्र महतोले दिएको  नेपाल लाई बहु राज्य बनाउने  विवादास्पद अभिव्यक्ति तथा चुरे दोहन बन्द गर्न माग राख्दै प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली  र उपप्रधानमन्त्री राजेन्द्र महतोको  पुत्ला जलाएको माधव नेपाल निकट अनेरास्ववियु सिन्धुलीका अध्यक्ष दीपेन्द्र फुयालले सिन्धुली दर्पण लाई जानकारी दिए।


...

सिन्धुली दर्पण

यो नेपाली भाषाको अनलाइन पत्रिका हो । हामी तपाईमाझ खासगरी सिन्धुली जिल्ला र सँगसँगै तपाईंलाई काम लाग्ने देश-विदेशका समाचार, भिडियो, अडियो र विचार प्रकाशन गर्छौं । सुझाव, समाचार र विज्ञापनका लागि सम्पर्क : ९८५४०४२६७७

[email protected]


प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

सिन्धुली । बिप्लब नेतृत्वकाे नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी निकट बिधार्थी संगठन अजेरास्ववियू(क्रान्तिकारी) सिन्धुलीले विभिन्न मागहरू राख्दै प्याबसन र एनप्याबसन सिन्धुलीलाई आज

सिन्धुली । राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल केन्द्रीय उपाध्यक्ष एवम् युथफोर्स उपप्रमुख पुष्पराज श्रेष्ठले सिन्धुली माओवादी नेता राजन दाहालको साम्राज्य नभएको

सिन्धुली । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (एमाले ) को भातृ संगठन राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल र अखिल नेपाल महिला संघ को