अनेरास्ववियुले अनलाइन कक्षाको शुल्क नअसुल्न माग गर्दै प्यावसन लाई बुझायो ज्ञापन-पत्रअखिल नेपाल स्वतन्त्र विद्यार्थी युनियन(अनेरास्ववियु) सिन्धुलीले अनलाइन कक्षाको नाममा मन परि शुल्क न असुल्न ध्यानाकर्षण गर्दै प्यावसन सिन्धुली लाई ज्ञापन-पत्र बुझाएको छ।

अनेरास्ववियु सिन्धुलीका अध्यक्ष दीपेन्द्र फुयालले शुक्रवार निजी तथा आवासीय विद्यालय अर्गनाईजेसन (प्यावसन) सिन्धुलीका अध्यक्ष राजेश मास्के लाई ज्ञापन पत्र बुझाएका हुन।

ज्ञपान पत्रमा सिन्धुली जिल्लाका निजी शैक्षिक संस्थाहरूले अनलाइन कक्षाको नाममा मन परि शुल्क असुलेको, शुल्कमा पनि एकरूपता नआएकाले जथाभाबी शुल्कले लकडाउनको अवधिमा ज्याला मजदुरी गरेर, सामान्य खेती किसानी गरेर निजी विद्यालयमा पढाउने अभिभावक प्रताडित भएको भन्दै यस्तो शुल्क खारेजीको माग गरेको छ।

त्यसै गरी शैक्षिक सत्रको सुरुवात हुनै लागेको अवस्थामा, निजी विद्यालयले पाठ्यपुस्तकहरू परिवर्तन गरी दुख दिएकाले पाठ्यक्रम परिवर्तन नगर्नका साथै निजी विद्यालय हाताबाट पाठ्यपुस्तक बिकी गरेर मनपरी मूल्य असुलेको गुनासो आएकाले, विद्यालय हाता भित्र पाठ्यपुस्तकको व्यापार नगर्न ध्यानाकर्षण गरेको छ।

अनेरास्ववियुले राखेका जायज मागहरू सम्बोधन नगरिए उत्पन्न हुने परिस्थिति जिम्मेवारी निजी तथा आवासीय विद्यालय अर्गनाईजेसन (प्यावसन) हुने समेत चेतावनी दिएको छ।


...

सिन्धुली दर्पण

यो नेपाली भाषाको अनलाइन पत्रिका हो । हामी तपाईमाझ खासगरी सिन्धुली जिल्ला र सँगसँगै तपाईंलाई काम लाग्ने देश-विदेशका समाचार, भिडियो, अडियो र विचार प्रकाशन गर्छौं । सुझाव, समाचार र विज्ञापनका लागि सम्पर्क : ९८५४०४२६७७

[email protected]


प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

सिन्धुली। नेकपा एमाले फिक्कल गाउँपालिका कमिटीको प्रथम अधिवेशन सम्पन्न भएको छ । मंगलबार सम्पन्न अधिवेशनले अध्यक्षमा रामप्रसाद भण्डारीलाई चयन गरेको

सिन्धुली। नेकपा एमाले तीनपाटन गाउँ कमिटीको प्रथम अधिवेशन सम्पन्न भएको छ । अधिवेशनबाट छत्र बहादुर दाहाल सर्वसम्मत निर्वाचित भएका छन्

सिन्धुली । नेकपा एमाले सुनकोसी गाउँ कमिटीको प्रथम अधिवेशन सम्पन्न भएको छ । मंगलबार सम्पन्न अधिवेशनले रोमनराज गिरी (अशोक) लाई