कोभिड संक्रमितको लास व्यवस्थापनको लागि मोटर र पाइप सहयोगसिन्धुलीको कमलामाई नगरपालिका-६ गड्यौलीमा रहेको स्वर्गद्वारी घाट व्यवस्थापन समितिलाई कोभिड संक्रमितको लास व्यवस्थापनको लागि पाइप र मोटर सहयोग गरिएको छ ।

सामुहिक सरोकार समाज सिन्धुलीले जिल्ला काेभिड संक्रमण व्यवस्थापन केन्द्रकाे समन्वयमा कमलामाई नगरपालिकाको नगर प्रमुख खड्ग खत्री मार्फत समितिका सचिव छविलाल श्रेष्ठलाई पानि तान्ने पम्प, सरसफाई गर्ने आवश्यक सामाग्रीहरु मंगलबार हस्तान्तरण गरेको संस्थाका अध्यक्ष नवराज पहाडीले सिन्धुली दर्पण सँग बताए ।

समाग्री हस्तान्तरण गर्दै नगर प्रमुख खत्रीले भने, कोभिड संक्रमितको लास व्यवस्थापन एक चुनौतीको विषय रहेको बताउँदै ध्यान दिएर काम गर्न अनुरोध गरेका थिए । स्वर्गद्वारी घाट तथा लास व्यवस्थापनको लागि थप केही समानहरु चाहिएमा नगरले आवश्यक सहयोग गर्ने प्रतिवद्धता समेत उनले जनाएका छन् ।

संस्थाका अध्यक्ष नवराज पहाडीले सामुहिक सरोकार समाज सिन्धुलीले विगत देखि नै विभिन्न सामाजिक कार्य आएको जानकारी गराउँदै आगामी दिनमा पनि यस्ता कार्यलाई निरन्तरता दिने बताए ।


...

सिन्धुली दर्पण

यो नेपाली भाषाको अनलाइन पत्रिका हो । हामी तपाईमाझ खासगरी सिन्धुली जिल्ला र सँगसँगै तपाईंलाई काम लाग्ने देश-विदेशका समाचार, भिडियो, अडियो र विचार प्रकाशन गर्छौं । सुझाव, समाचार र विज्ञापनका लागि सम्पर्क : ९८५४०४२६७७

[email protected]


प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

सिन्धुली । नेपाल निजामती कर्मचारी संगठन सिन्धुलीका अध्यक्ष पुरुषोत्तम दाहालले तीनपाटन गाउँपालिकाको बिकासको लागि सामाजिक सक्रियता बढाउने बताएका छन्। तीनपाटन

करीव दुई बर्षको गृहकार्यपछि सञ्चार रजिष्ट्रार कार्यालयले बागमती प्रदेशका सूचना संकलन र भण्डारण गर्ने एग्रिगेटरको रुपमा सूचना बैंक https://infobank.bagamati.gov.np/ सञ्चालनमा

सिन्धुली । सिन्धुलीको कमलामाई नगरपालिकामा एक १८ बर्षिया किशोरी लाई एक दिनका लागि नगरपालिका प्रमुख पदमा नियुक्ति गरिएको छ ।‌