सरकारले अध्यादेश मार्फत नागरिकता विधयक ल्याएकोमा युवा संगठनहरुले आपत्ति जनाए,संविधानलाई मिचेर सरकारले गरेका भनिएको प्रतिनिधि सभाको विघटन र राष्ट्रियता सँग सरोकार रहेको नागरिकता विधयक सरकारले अध्यादेश मार्फत ल्याएकोमा सिन्धुलीका युवा संगठनहरुले आपत्ति जनाएका छन।

नेपाल तरुण दल सिन्धुली, वाइसिएल सिन्धुली, यूवा संघ सिन्धुली र जनता समाजवादी युवा संघ सिन्धुलीले आज संयुक्त रुपमा विज्ञप्ती निकालेर नागरिकता विधयक प्रति अपत्ति जनाएका हुन ।

विज्ञप्तीमा संविधानको धारालाई कुल्चेर स्वेच्छाचारी ढंगले प्रतिनिधि सभालाई विघटन गरेको र यसलाई राष्ट्रपतिले सघाउनु आपत्तीजनक रहेको जनाइएको छ । साथै विज्ञप्ती मार्फत वर्तमान सरकार भ्रष्टचारमा चुर्लुम्म डुवेको र राज्यको श्रोतको चरम दोहन गरिरहेको आरोप लगाइएको छ ।

यो सरकारले आफ्नो सत्ता टिकाउन सदनमा छलफलको क्रममा रहेको नागरिकता विधेयक हठात रुपमा अध्यादेश मार्फत ल्याएको विषयमा पनि गंभिर आपत्ति रहेको विज्ञप्तीमा उल्लेख गरिएको छ ।

विज्ञप्तीमा नेपाल तरुण दल सिन्धुलीका सभापति विजय कुँवर, वाइसिएल सिन्धुलीका संयोजक भूलवहादुर राना (अविरल) साथै यूवा संघ सिन्धुलीका अध्यक्ष विष्णु वुर्जा र जनता समाजवादी युवा संघ सिन्धुलीका अध्यक्ष हेम पुलामीको हस्ताक्षर रहेको छ ।


...

सिन्धुली दर्पण

यो नेपाली भाषाको अनलाइन पत्रिका हो । हामी तपाईमाझ खासगरी सिन्धुली जिल्ला र सँगसँगै तपाईंलाई काम लाग्ने देश-विदेशका समाचार, भिडियो, अडियो र विचार प्रकाशन गर्छौं । सुझाव, समाचार र विज्ञापनका लागि सम्पर्क : ९८५४०४२६७७

[email protected]


प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

सिन्धुली । बिप्लब नेतृत्वकाे नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी निकट बिधार्थी संगठन अजेरास्ववियू(क्रान्तिकारी) सिन्धुलीले विभिन्न मागहरू राख्दै प्याबसन र एनप्याबसन सिन्धुलीलाई आज

सिन्धुली । राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल केन्द्रीय उपाध्यक्ष एवम् युथफोर्स उपप्रमुख पुष्पराज श्रेष्ठले सिन्धुली माओवादी नेता राजन दाहालको साम्राज्य नभएको

सिन्धुली । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (एमाले ) को भातृ संगठन राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल र अखिल नेपाल महिला संघ को