अनेरास्ववियु सिन्धुलीले माग्यो, फुयाल सँग चाैबिस घण्टे लिखित स्पष्टिकरणअखिल नेपाल राष्ट्रिय स्वतन्त्र विद्यार्थी युनियन (अनेरास्ववियु) सिन्धुलीले निवर्तमान जिल्ला कमिटी सचिव दिपेन्द्र फुयाल सँग चाैबिस घण्टे लिखित स्पष्टिकरण मागेकाे छ ।

अनेरास्ववियु पुर्ववत अवस्थामा फर्किसकेको वर्तमान परिस्थितिमा संगठनको नीति, विधि/पद्धति र विधान विपरित संगठनको गरिमा र मर्यादा माथि आँच आउने गरी निरन्तर संगठन विरोधी गतिविधिहरुगर्दै हिडेको भन्दै, फुयाल सँग स्पष्टिकरण साेधिएको अनेरास्ववियु सिन्धुलीका अध्यक्ष कृष्ण माेक्ताले सिन्धुली दर्पण सँग बताए ।

माेक्तानले भने, ‘हामी ले फुयाल लाई संगठनको विधान र अनुशासन विपरित किन गतिविधि गरेको हो ? सोको स्पष्टिकरण २४ घन्टा भित्र लिखित रुपमा पेश गर्न पत्र मार्फत पठाएका छाैँ । तर उनले तोकिएको समय भित्र चित्तबुझ्दो जवाफ नबुझाएमा संगठनको विधि र विधान अनुसार कारबाही गर्छाैँ।’


...

सिन्धुली दर्पण

यो नेपाली भाषाको अनलाइन पत्रिका हो । हामी तपाईमाझ खासगरी सिन्धुली जिल्ला र सँगसँगै तपाईंलाई काम लाग्ने देश-विदेशका समाचार, भिडियो, अडियो र विचार प्रकाशन गर्छौं । सुझाव, समाचार र विज्ञापनका लागि सम्पर्क : ९८५४०४२६७७

[email protected]


प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

सिन्धुली। नेकपा एमाले फिक्कल गाउँपालिका कमिटीको प्रथम अधिवेशन सम्पन्न भएको छ । मंगलबार सम्पन्न अधिवेशनले अध्यक्षमा रामप्रसाद भण्डारीलाई चयन गरेको

सिन्धुली। नेकपा एमाले तीनपाटन गाउँ कमिटीको प्रथम अधिवेशन सम्पन्न भएको छ । अधिवेशनबाट छत्र बहादुर दाहाल सर्वसम्मत निर्वाचित भएका छन्

सिन्धुली । नेकपा एमाले सुनकोसी गाउँ कमिटीको प्रथम अधिवेशन सम्पन्न भएको छ । मंगलबार सम्पन्न अधिवेशनले रोमनराज गिरी (अशोक) लाई