बितिजोर वरपीपल चौतारी ग्रुपद्वारा स्वास्थ्यकर्मी र सुरक्षाकर्मी लाई स्वास्थ्य सामाग्री वितरणग्वाल्टार । बितिजोर वरपीपल चौतारी ग्रुपले सिन्धुलीको गोलन्जोर गाउँपालिकामा स्वास्थ्य सामाग्री वितरण गरेको छ ।

साबिक बितिजोर गाविस हालको गोलन्जोर गाउँपालिका १ मा जन्मेर देश तथा विदेशमा रहेका युवाहरूको समूह बितिजोर वरपीपल चौतारी ग्रुपले स्वास्थ्य सामाग्री सहयोग गरेको हो ।


चौतारी ग्रुपका सदस्य कपिल कार्की र विवेक आछामी र अन्य सदस्यहरू को सहयोगमा   गोलन्जोर डुड्भञ्ज्याङ स्वास्थ्य चौकी, बितिजोर स्वास्थ्य चौकी, ग्वाल्टार स्वास्थ्य चौकीका स्वास्थ्यकर्मीहरू   ,एम्बुलेन्स चालक  ,ग्वारग्वार प्रहरी चौकीका सुरक्षाकर्मीहरू लाई  मास्क, स्यानिटाइजर, पिपिई सेट,थर्मामिटर, अक्सिमिटर, फेस सेफ र क्लोरिन वितरण गरेको सुदीप कार्कीले बताए ।


कार्की ले भने, “म पनि उक्त ग्रुपको सदस्य भएकोले नाताले स्वास्थ्य सामाग्री वितरण गरेको हो । यसमा मेरो पनि केही व्यक्तिगत लगानी छ । विपन्न सर्वसाधारण ले प्रयोग गर्न सहज होस भनेर अत्यावश्यक स्वास्थ्य सामाग्री बितिजोर वरपीपल चौतारी ग्रुपको सदस्य हर्को उपस्थिति  आज हस्तान्तरण गरेका हौँ ।”प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

सिन्धुलीका युवा ब्यबसायी टलकबहादुर बुढाथोकिले जिल्ला ट्राफिक प्रहरी कार्यालय सिन्धुलीलाई फूल सहितको गमला दिएका छन्। कमलामाई नर्सरी फर्मका संचालक समेत

नेपाल आदिवासी जनजाति पत्रकार महासंघ(फोनिज) सिन्धुलीको चौथो अधिवेशनले ३ बर्षे कार्यकालका लागि नयाँ कार्यसमिति चयन गरेको छ । शुक्रबार सिन्धुलीमाढीमा

राष्ट्रिय शिक्षक संगठन जिल्ला कार्यसमिति समिति सिन्धुलीको अध्यक्षमा डा. हरि प्रसाद पोख्रेल निर्वाचित भएका छन् । राष्ट्रिय शिक्षक संगठन सिन्धुलीको