विद्यार्थी मूल्याँकन गरी जेठ २५ भित्र नतिजा सार्वजनिक गर्न दुधौली नगरपालिकाको निर्देशनसिन्धुलीको दुधौली नगरपालिकाले सामुदायिक विद्यालयहरु सवै बिद्यार्थिहरुको मुल्याँकन गरी जेठ २५ भित्र नतिजा सार्वजनिक गर्न निर्देशन दिएको छ ।

कोरोना भाईरसको दास्रो लहरले मुलुक आक्रान्त बनाएको विषम परिस्थितिमा शैक्षिक सत्र २०७७ को बार्षिक परीक्षा भौतिक रुपमा संचालन गर्न सम्भव नदेखिएको भन्दै नगरपालिकाले एक सुचना जारी गरेर बिद्यालयहरु लाई बिद्यार्थी मुल्याँकन गर्न निर्देशन दिएको हो ।

शिक्षा,विज्ञान तथा प्रविधि मन्त्रालयले नयाँ शैक्षिक सत्र २०७८ आषाढ देखि शुरुवात गर्ने स्वास्थ्य सुरक्षाका मापदण्ड अनिवार्य रुपमा पालना गरिकक्षा १ देखि ३ सम्म CAS प्रणालीको आधारमा कक्षा ४ र ५ को हकमा ५० प्रतिसत CAS र ५० प्रतिसत प्रथम एवं द्वितिय त्रैमासिक परीक्षाको आधारमा वार्षिक परीक्षा मुल्याँकन गर्न गर्न निर्देशन दिएको छ ।

त्यसैगरी कक्षा ६,७ र ९ को हकमा प्रथम एवं द्धितिय त्रैमासिक परीक्षा एवं विषय शिक्षकले गरेको आन्तरिक मुल्याँकन लाई आधारमा मानेर विद्यालयले अनुकुलता हेरी जेष्ठ २५ गते भित्र सम्पुर्ण मुल्याकनको नतिजा प्रकाशन गर्न भनेको छ।


...

सिन्धुली दर्पण

यो नेपाली भाषाको अनलाइन पत्रिका हो । हामी तपाईमाझ खासगरी सिन्धुली जिल्ला र सँगसँगै तपाईंलाई काम लाग्ने देश-विदेशका समाचार, भिडियो, अडियो र विचार प्रकाशन गर्छौं । सुझाव, समाचार र विज्ञापनका लागि सम्पर्क : ९८५४०४२६७७

[email protected]


प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

सिन्धुलीमाढी । नेपाल विद्युत् प्राधिकरण र इन्टरनेट सेवाप्रदायकबीच विद्युत् पोल प्रयोगको भाडासम्बन्धी विवादले चरम रुप धारण गरेको छ । बढाएको दरअनुसार

सिन्धुली बजारमा रहेको संतोष मिठाई पसललाई मंगलबार गरेको बजार अनुगमन टोलीले २० हजार रुपैया जरिवाना गरेको छ ।अनुगमन टोलीले यस

सिन्धुली जिल्लाको दुधौली नगरपालिका वडा नं. १० लखिमाबाट वडा नं. १३ ठाकुर दमारसम्म गरिएको कालोपत्रे महिना दिनमा नै भत्किए पछि