सिन्धुलीमा एकै दिन २ कोरोना सङ्क्रमित महिलाको मृत्युसिन्धुली कोभिड अस्पतालमा एकै दिन २ कोरोना सङ्क्रमित महिलाको मृत्यु भएको छ ।

कमलामाई नगरपालिका ४ को ३० बर्ष काे रिता केसी र दुधौली नगरपालिका ९ की ४८ वर्ष की दुग्य सदा (मुसहर) को उपचारको क्रममा मृत्यु भएको सिन्धुली अस्पतालका प्रवक्ता डा. सागर देवकोटाले सिन्धुली दर्पण लाई जानकारी दिए।

डा. देवकोटाको अनुसार कमलामाई ४ की बर्षको केसी लाई ज्वरो र स्वास प्रशवासमा समस्य देखिए पछि गत बैसाख २९ गते सिन्धुली कोभिड अस्पताल भर्ना गरिएको थियो । उपचारको क्रममा शरिरमा अक्सिजनको मात्रा कमि भएर बिहान ९ बजेर ५ मिनेट मा मृत्यु भएको हो ।

त्यसैगरी आज नै दुधौली नगरपालिका ९ की ४८ वर्षकी सदा को बिहान ४ बजे मृत्यु भएको थियो । श्वास प्रश्वासमा समस्या आएपछि ३ दिन अघि सिन्धुली अस्पतालमा ल्याइएको थियो । (CPAP) भेन्टिलेटरमा राखेर उपचार गरिएको थियो ।

उनको ३ दिन अगाडि गरिएको एन्टिजेन परीक्षण मा कोरोना भाइरस पोजेटिभ रिपोर्ट आइतवार आएको थियो ।

कोभिड १९ नयाँ भेरियण्ट को दोस्रो लहरबाट सिन्धुलीमा ज्यान गुमाउने हरुको संख्या ९ पुगेको छ ।


...

सिन्धुली दर्पण

यो नेपाली भाषाको अनलाइन पत्रिका हो । हामी तपाईमाझ खासगरी सिन्धुली जिल्ला र सँगसँगै तपाईंलाई काम लाग्ने देश-विदेशका समाचार, भिडियो, अडियो र विचार प्रकाशन गर्छौं । सुझाव, समाचार र विज्ञापनका लागि सम्पर्क : ९८५४०४२६७७

[email protected]


प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

सिन्धुलीमाढी । नेपाल विद्युत् प्राधिकरण र इन्टरनेट सेवाप्रदायकबीच विद्युत् पोल प्रयोगको भाडासम्बन्धी विवादले चरम रुप धारण गरेको छ । बढाएको दरअनुसार

एजेन्सी ।अल्जाइमर्स एउटा स्नायूप्रणालीको अनौठो रोग हो, जसले व्यक्तिको स्मरण शक्ति, उसले देखाउने व्यवहार र गतिविधिमा असर गर्छ । प्रायः

धादिङ। धादिङ अस्पतालले अत्याधुनिक अक्सिजन प्लान्ट संचालनमा ल्याएको छ । बागमती प्रदेश सरकारका स्वास्थ्यमन्त्री प्रदीप कटुवालले आज एक कार्यक्रममा बिच