जिल्ला प्रशासनको निषेधाज्ञा उल्लंघन गर्ने १० व्यापारी जरिवाना सहित कारबाहीकोभिड १९ नयाँ भेरिअन्ट  को सङ्क्रमण नियन्त्रणको लागि जिल्ला प्रशासन कार्यालय सिन्धुली ले निषेधाज्ञाको  अवज्ञा गरी  पसल सञ्चालन गर्ने १० व्यापारी लाई कारबाही गरेको छ ।

 सङ्क्रामक रोग ऐन २०२० को बर्खिलाप हुने गरी तोकिएको समय भन्दा बाहेक मनपरी रूपमा पसल खोल्ने १०जना व्यापारी हुलाई सिन्धुली सदरमुकाम बाट नियन्त्रणमा लिएर कारबाही गरिएको हो । 


ऐनको (३) उपदफा (१) को अवहेलना गर्ने व्यक्तिलाई न्यूनतम एक महिनासम्म कैद वा रु १०० सम्म जरिवाना वा दुवै सजाय हुने व्यवस्था भए पनि आगामी दिनमा यस्ता गल्ती नदोहोराउने गरी  हाल १ सय रुपैयाँ जरिवाना गरेर छोडिएको प्रशासकीय अधिकृत भीम बस्नेत  जानकारी दिए ।  


...

सिन्धुली दर्पण

यो नेपाली भाषाको अनलाइन पत्रिका हो । हामी तपाईमाझ खासगरी सिन्धुली जिल्ला र सँगसँगै तपाईंलाई काम लाग्ने देश-विदेशका समाचार, भिडियो, अडियो र विचार प्रकाशन गर्छौं । सुझाव, समाचार र विज्ञापनका लागि सम्पर्क : ९८५४०४२६७७

[email protected]


प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

सिन्धुली । उद्योगी व्यवसायीहरु सँग खाद्य स्वच्छता तथा गुणस्तर अभिवृद्धि सम्बन्धी  अन्तरक्रिया गरिएको छ । “आजको स्वच्छ  भोजन, भोलीको स्वस्थ 

नेपाल विद्युत् प्राधिकरणले आफ्नै पोलको भाडा माग्दा इन्टरनेट प्रदायक र केबल टिभी सञ्चालहरूले भने सरकारलाई ज्ञापनपत्र बुझाउँदै भाडा दर वृद्धि

इन्टरनेट, टेलिफोन र केबुल टिभी नेटवर्क व्यवसाय र नेपाल विद्युत् प्राधिकरण बीच पोल भाडाको विषय चर्कंदै जाँदा सिन्धुलीमा  हालसम्म बिना