खाने तेलमा कृतिम अभावको गुनासो आएपछि सिन्धुलीमाढी बजार अनुगमनसिन्धुलीमा खाने तेल को कृतिम अभाव र मूल्य वृद्धिको गुनासो बढेपछि सिन्धुलीका सहायक प्रमुख जिल्ला अधिकारी रिद्धी प्रकाश सिटौला ले बजार अनुगमन गरेका छन् ।

खाद्य प्रविधि तथा गुण नियन्त्रण डिभिजन कार्यालय सिन्धुली  घरेलु तथा साना उद्योग कार्यालयका प्रतिनिधि सहित सिटौलाको नेतृत्वको टोली ले शुक्रवार बिहान सिन्धुलीमाढी बजारको  कृषि उपज बजार र धुरा बजारमा रहेका खाद्यान्न स्टोरमा छापा मारेर अनुगमन गरेको थियो  ।

अनुगमन गरेका खाद्यान्न स्टोर हरूमा  उपभोक्ता ले गुनासो गरे जस्तो सिन्धुलीमा  खाने तेल को  अभाव र मूल्य वृद्धि  गरेका नपाइएको  सहायक प्रमुख जिल्ला अधिकारी सिटौलाले सिन्धुली दर्पण लाई जानकारी दिए ।

 उनले भने  यो हाम्रो नियमित बजार  अनुगमन हो । हामी जुनसुकै समयमा पनि अनुगमन गर्छौ त्यसैले कोरोना ले आक्रान्त पारेको समय र निषेधाज्ञाको समयमा कृतिम अभाव सिर्जना गर्ने र मूल्य वृद्धि गरेको पाइएमा सङ्क्रामक रोग ऐन २०२० अनुसार कारबाही गर्ने बताए ।


...

सिन्धुली दर्पण

यो नेपाली भाषाको अनलाइन पत्रिका हो । हामी तपाईमाझ खासगरी सिन्धुली जिल्ला र सँगसँगै तपाईंलाई काम लाग्ने देश-विदेशका समाचार, भिडियो, अडियो र विचार प्रकाशन गर्छौं । सुझाव, समाचार र विज्ञापनका लागि सम्पर्क : ९८५४०४२६७७

[email protected]


प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

सिन्धुली । उद्योगी व्यवसायीहरु सँग खाद्य स्वच्छता तथा गुणस्तर अभिवृद्धि सम्बन्धी  अन्तरक्रिया गरिएको छ । “आजको स्वच्छ  भोजन, भोलीको स्वस्थ 

सिन्धुलीमाढी । नेपाल विद्युत् प्राधिकरण र इन्टरनेट सेवाप्रदायकबीच विद्युत् पोल प्रयोगको भाडासम्बन्धी विवादले चरम रुप धारण गरेको छ । बढाएको दरअनुसार

नेपाल विद्युत् प्राधिकरणले आफ्नै पोलको भाडा माग्दा इन्टरनेट प्रदायक र केबल टिभी सञ्चालहरूले भने सरकारलाई ज्ञापनपत्र बुझाउँदै भाडा दर वृद्धि