राष्ट्रिय युवा संघ सिन्धुलीद्वारा हेल्पडेक्स संचालनसिन्धुली।   नेकपा एमाले निकट भातृ संगठन राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल सिन्धुली लेे नयाँ भेरिएन्ट सहित फैलिरहेको कोरोना(कोभिड -१९) सङ्क्रमण रोक थाम र नियन्त्रणका लागि सिन्धुलीमाढी स्थित लोकतान्त्रिक चोकमा हेल्प डेस्क सञ्चालन गरी स्वास्थ्य सामग्री वितरण गरेको छ।

राष्ट्रिय युवा संघ सिन्धुलीले शुक्रबार बिहान हेल्प डेस्क स्थापना गरी सामग्री वितरण गरेको हो।

राष्ट्रिय युवा संघले कोभिड -१९ बाट बच्न र सङ्क्रमण हुन नदिन अनिवार्य मास्क प्रयोग गर्नुपर्ने भएकाले “मास्क लगाऔँ कोभिड -१९ बाट आफू बचौँ र अरुलाई पनि बचाऔँ” भन्ने अभियानका साथ मास्क सेनिटाइजर लगायतका स्वास्थ्य सागम्री वितरण गरेको हो।

हेल्प डेस्क सञ्चालनका क्रममा प्रदेश सभा सांसद् तथा ने.क.पा. एमाले पार्टी अध्यक्ष प्रदिप कटुवाल, राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल सिन्धुलीका अध्यक्ष देवराज वाइबा, युवा संघ नेपाल केन्द्रिय सदस्य अरुण पाख्रीन र अखिल अध्यक्ष कृष्ण मोक्तान लगायतको उपस्थिति रहेको थियो।


...

सिन्धुली दर्पण

यो नेपाली भाषाको अनलाइन पत्रिका हो । हामी तपाईमाझ खासगरी सिन्धुली जिल्ला र सँगसँगै तपाईंलाई काम लाग्ने देश-विदेशका समाचार, भिडियो, अडियो र विचार प्रकाशन गर्छौं । सुझाव, समाचार र विज्ञापनका लागि सम्पर्क : ९८५४०४२६७७

[email protected]


प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

सिन्धुली । बिप्लब नेतृत्वकाे नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी निकट बिधार्थी संगठन अजेरास्ववियू(क्रान्तिकारी) सिन्धुलीले विभिन्न मागहरू राख्दै प्याबसन र एनप्याबसन सिन्धुलीलाई आज

सिन्धुली । राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल केन्द्रीय उपाध्यक्ष एवम् युथफोर्स उपप्रमुख पुष्पराज श्रेष्ठले सिन्धुली माओवादी नेता राजन दाहालको साम्राज्य नभएको

सिन्धुली । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (एमाले ) को भातृ संगठन राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल र अखिल नेपाल महिला संघ को