निषेधाज्ञाको पहिलो दिन सिन्धुलीमाढीमा जे देखियो [फोटोफिचर]सिन्धुलीमाढीमा आजदेखि निषेधाज्ञा जारी भएको छ। जिल्ला प्रशासन कार्यालय सिन्धुली ले जिल्लाको भिडभाड हुने क्षेत्रमा सिनन्धुलीमाढी बजार आज बिहिवार देखि एक साताका लागि निषेधाज्ञा जारी गरेको हो।

विश्वव्यापी महामारीको रूपमा फैलिरहेको नयाँ भेरिएण्टसहितको कोभिड–१९ को संकमण तीव्र रुपले फैलिएको भन्दै निषेधाज्ञा जारी गर्ने निर्णय गरिएको हो । संक्रमणको जोखिममा रहेका जिल्लाका विभिन्न स्थानहरुमा स्थानिय तहले नै लकडाउउन जारी गरेका छन ।

यसअघि नै दुधौली नगरपालिका ,गोलन्जोर गाउँपालिका घ्याङलेक गाउँपालिका र सुनकोसी गाउँपालिका ले लकडाउन गरिसकेका छन । भने तीनपाटन र मरिण गाउँपालिकाले आंशिक लकडाउन जारी गरेको छ । तीनपाटन गाउँपालिकाले वडा न‍‍ं ५ को लङ्गुर खोला र वडा नं २ को भिमस्थानमा लकडाउन गरिएको छ ।

अन्य पालिकाहरू आफैले लकडाउन जारी गरेका थिए भने कमलामाई नगरपालिकामा भने जिल्ला प्रशासन कार्यालयले नै निषेधाज्ञा जारी गरेको हो ।यता फिक्कल र हरिहरपुरगढी गाउँपालिकले भने हालसम्म लकडाउन नगरेको जनाएका छन ।

अनावश्यक रुपमा सिन्धुलीमाढीमा निषेधाज्ञालाई अटेर गरेर हिँड्ने गरेको पनि पाइएको छ । अटेर गर्ने धेरै सवारी साधनलाई प्रहरीले समाएर होल्डिङ सेन्टरमा राखेका छन् । निषेधाज्ञा लागु गर्न बिहानै देखि सशस्त्र प्रहरी, नेपाल प्रहरी र नगर प्रहरीहरू सडकमा खटिएका छन्।


...

सिन्धुली दर्पण

यो नेपाली भाषाको अनलाइन पत्रिका हो । हामी तपाईमाझ खासगरी सिन्धुली जिल्ला र सँगसँगै तपाईंलाई काम लाग्ने देश-विदेशका समाचार, भिडियो, अडियो र विचार प्रकाशन गर्छौं । सुझाव, समाचार र विज्ञापनका लागि सम्पर्क : ९८५४०४२६७७

[email protected]


प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

सिन्धुली। नेकपा एमाले फिक्कल गाउँपालिका कमिटीको प्रथम अधिवेशन सम्पन्न भएको छ । मंगलबार सम्पन्न अधिवेशनले अध्यक्षमा रामप्रसाद भण्डारीलाई चयन गरेको

सिन्धुली । नेकपा एमाले गोलन्जोर गाउँ कमिटीको प्रथम अधिवेशन सम्पन्न भएको छ । गोलन्जोर गाउँपालिका -७ खुर्कोटको आजाद समृती भवनमा

नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (एमाले) ले आसन्न १०औँ राष्ट्रिय महाधिवेशनमा नेतृत्व चयनका लागि विद्युतीय मसिन गर्ने भएको छ । शुक्रबार सम्पन्न