दैनिक उपभोग्य वस्तुहरूको कृत्रिम अभाव सिर्जना गरे कारबाहीसिन्धुली उद्योग वाणिज्य संघ ले दैनिक उपभोग्य वस्तुहरूको कृत्रिम अभाव सिर्जना गरे कारबाही गर्ने बताएको छ । 


वाणिज्य संघले बुधवार एक  सूचना जारी गरेर सो कुरा बताएको हो ।


लकडाउनको समयमा दैनिक उपभोग्य वस्तुहरूको कृत्रिम अभाव सिर्जना गरी अनुचित मूल्य लिई व्यापार व्यवसाय गरेको पाइएमा कारबाही हुने जानकारी गराएको छ । नागरिकलाई लकडाउनको समयमा दैनिक उपभोग्य वस्तु आपूर्तिमा समस्या भएमा सिन्धुली उद्योग वाणिज्य संघ, सिन्धुलीमा जानकारी गराउन भनेको छ ।


 कोरोना सङ्क्रमित सङ्ख्या तीव्र रूपमा बढ्दै गएकाले व्यावसायिकहरु लाई जिल्ला प्रशासन कार्यालय ले लगाएको निषेधाज्ञाको पूर्ण पालना गर्न  आग्रह गरेको छ । भने निषेधाज्ञाको अवधिमा अत्यावश्यक व्यवसाय सञ्चालन गर्दा स्वास्थ्य सुरक्षाका मापदण्ड पालना गर्न सम्पूर्ण व्यवसायी,सर्वसाधारण र उद्योगीलाई अनुरोध गरेको हो ।


...

सिन्धुली दर्पण

यो नेपाली भाषाको अनलाइन पत्रिका हो । हामी तपाईमाझ खासगरी सिन्धुली जिल्ला र सँगसँगै तपाईंलाई काम लाग्ने देश-विदेशका समाचार, भिडियो, अडियो र विचार प्रकाशन गर्छौं । सुझाव, समाचार र विज्ञापनका लागि सम्पर्क : ९८५४०४२६७७

[email protected]


प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

सिन्धुली । उद्योगी व्यवसायीहरु सँग खाद्य स्वच्छता तथा गुणस्तर अभिवृद्धि सम्बन्धी  अन्तरक्रिया गरिएको छ । “आजको स्वच्छ  भोजन, भोलीको स्वस्थ 

नेपाल विद्युत् प्राधिकरणले आफ्नै पोलको भाडा माग्दा इन्टरनेट प्रदायक र केबल टिभी सञ्चालहरूले भने सरकारलाई ज्ञापनपत्र बुझाउँदै भाडा दर वृद्धि

इन्टरनेट, टेलिफोन र केबुल टिभी नेटवर्क व्यवसाय र नेपाल विद्युत् प्राधिकरण बीच पोल भाडाको विषय चर्कंदै जाँदा सिन्धुलीमा  हालसम्म बिना