दुधाैलीका तीन वडाहरू एक साताको लागि ‘लक डाउन’सिन्धुली । देशभर कोरोना सङ्क्रमितको सङ्ख्या बडेसँगै सिन्धुलीमा पनि परीक्षणको क्रममा वडा नम्बर १ का एक व्यक्ती मा कोरोना पोजेटिभ पुष्टि भएपछि दुधाैली नगरपालिकाले एक साताको लागि तीन वटा वडाहरू लक डाउन गरेको छ।

नगरपालिकाले १,२ र ४ नं वडा लाई वैशाख १० देखि १७ सम्म लकडाउन घोषणा गरिएको हो। 


दुधौली नगरपालिका को विपत् व्यवस्थापन समितिको बैठकले वैशाख १० देखि १७ सम्म लकडाउन घोषणा गर्ने निर्णय गरेको थियो । वडा नम्बर १,२ र ४ (डकाहा बजार) क्षेत्रको अति आवश्यक सेवा (एम्बुलेन्स, दमकल, स्वास्थ्य सेवा, दूध, तरकारी फलफूल, खाद्यान्न पसल बाहेक) शैक्षिक संस्था, सरकारी तथा गैरसरकारी कार्यालयहरू, वडा कार्यालय (वडा नम्बर ४ बाहेक) बजार, होटेल, यातायातका सेवा र अन्य व्यवसायहरू पनि बन्द रहने  छ । 

साथै दुधौली नगरपालिका क्षेत्र भित्र गरिने वैवाहिक कार्यक्रम, सभा सम्मेलन, गोष्ठी सङ्घसंस्थाका कार्यक्रममा नेपाल सरकारले तोकेको मापदण्ड अनुसार २५ जना भन्दा बढी मानिसहरू सहभागी हुन पाउने छैनन् ।


...

सिन्धुली दर्पण

यो नेपाली भाषाको अनलाइन पत्रिका हो । हामी तपाईमाझ खासगरी सिन्धुली जिल्ला र सँगसँगै तपाईंलाई काम लाग्ने देश-विदेशका समाचार, भिडियो, अडियो र विचार प्रकाशन गर्छौं । सुझाव, समाचार र विज्ञापनका लागि सम्पर्क : ९८५४०४२६७७

[email protected]


प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

सिन्धुली । नेपाल निजामती कर्मचारी संगठन सिन्धुलीका अध्यक्ष पुरुषोत्तम दाहालले तीनपाटन गाउँपालिकाको बिकासको लागि सामाजिक सक्रियता बढाउने बताएका छन्। तीनपाटन

करीव दुई बर्षको गृहकार्यपछि सञ्चार रजिष्ट्रार कार्यालयले बागमती प्रदेशका सूचना संकलन र भण्डारण गर्ने एग्रिगेटरको रुपमा सूचना बैंक https://infobank.bagamati.gov.np/ सञ्चालनमा

सिन्धुली । सिन्धुलीको कमलामाई नगरपालिकामा एक १८ बर्षिया किशोरी लाई एक दिनका लागि नगरपालिका प्रमुख पदमा नियुक्ति गरिएको छ ।‌