हरिहरपुरगढीमा मानबहादुर वाईवाको अध्यक्षतामा एमालेको नयाँ नेतृत्वसिन्धुली । सिन्धुलीको हरिहरपुरगढी गाउँपालिकामा नेकपा एमालेको नयाँ नेतृत्व चयन भएको छ । शनिबार भएको पालिकाको प्रथम अधिवेशनले सर्वसम्मत रूपमा नयाँ नेतृत्व चयन गरेको हो ।

अधिवेशनले मानबहादुर वाईवाको अध्यक्षतामा ७५ सदस्यीय गाउँपालिका कमिटी गठन गरेको छ । कमिटीको उपाध्यक्षमा प विजय राई, सचिवमा सत्यमान मोक्तान र उपसचिवद्धयमा चमारसिङ घलान र फुलीमाया अस्थानीमगर लाई सर्वसम्मत चयन गरेको छ ।


...

सिन्धुली दर्पण

यो नेपाली भाषाको अनलाइन पत्रिका हो । हामी तपाईमाझ खासगरी सिन्धुली जिल्ला र सँगसँगै तपाईंलाई काम लाग्ने देश-विदेशका समाचार, भिडियो, अडियो र विचार प्रकाशन गर्छौं । सुझाव, समाचार र विज्ञापनका लागि सम्पर्क : ९८५४०४२६७७

[email protected]


प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) को पालिकाको प्रथम सम्मेलनले जिल्लाका नौ पालिकामा नयाँ नेतृत्व चयन गरेको छ । जिल्लाका नौ

नेपाली कांग्रेस सिन्धुली संघीय क्षेत्र नम्बर २ मा देउवा पक्षीय उम्मेदवार कुमार ढकाल एक मत अन्तरले निर्वाचित भएका छन् ।

नेकपा माओवादी केन्द्र गोलन्जोर गाउँपालिका कमिटी अध्यक्षमा केपी पोख्रेल र सुनकोसीमा दुधराज पुलामी दोहोरिएका छन्। माओबादीको शनिबार भएको प्रथम पालिकाको