कमलामाईमा एमाले विवाद मिल्यो,अध्यक्षमा श्रेष्ठ र सचिवमा घिमिरे चयनसिन्धुली । नेकपा एमालेको १०औं महाधिवेशनअन्तर्गत सिन्धुलीका नौ मध्ये आठ पालिकामा अधिवेशन सम्पन्न भएको छ । एक पालिकामा भने, कार्तिक १३ गते अधिबेशन गर्ने एमालेले जनाएको छ । कमलामाई नगरपालिकामा मंगलबार देखिएको विवाद शुक्रबार मिलेको छ ।

कमलामाईमा सहजीकरण कार्यदल संयोजक तथा एमाले अध्यक्ष प्रदीप कटुवालले शुक्रबार महेन्द्रदेव श्रेष्ठको नेतृत्वमा नगर कमिटीले घोषणा गरेका छन्। नगर कमिटीको उपाध्यक्षमा देबराज पौडेल र सचिवमा कृष्णहरी घिमिरे रहेका छन् । दुई जना सहसचिव सुन्दर घिसिङ र सिता सत्याल सहित ७५ सदस्यीय नगर कमिटी बनाइएको छ ।

यता हरिहरपुरगढी गाउँपालिकामा कात्तिक १३ गते अधिवेशन हुने छ ।


...

सिन्धुली दर्पण

यो नेपाली भाषाको अनलाइन पत्रिका हो । हामी तपाईमाझ खासगरी सिन्धुली जिल्ला र सँगसँगै तपाईंलाई काम लाग्ने देश-विदेशका समाचार, भिडियो, अडियो र विचार प्रकाशन गर्छौं । सुझाव, समाचार र विज्ञापनका लागि सम्पर्क : ९८५४०४२६७७

[email protected]


प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

राष्ट्रिय शिक्षक संगठन जिल्ला कार्यसमिति समिति सिन्धुलीको अध्यक्षमा डा. हरि प्रसाद पोख्रेल निर्वाचित भएका छन् । राष्ट्रिय शिक्षक संगठन सिन्धुलीको

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) को पालिकाको प्रथम सम्मेलनले जिल्लाका नौ पालिकामा नयाँ नेतृत्व चयन गरेको छ । जिल्लाका नौ

नेपाली कांग्रेस सिन्धुली संघीय क्षेत्र नम्बर २ मा देउवा पक्षीय उम्मेदवार कुमार ढकाल एक मत अन्तरले निर्वाचित भएका छन् ।