सम्मेलन आयोजक कमिटी गठन गर्दै, अनेरास्ववियु सिन्धुली बहुमुखी क्याम्पसको विस्तारित भेला सम्पन्नसिन्धुली । सम्मेलन आयोजक कमिटी गठन गर्दै, अखिल नेपाल राष्ट्रिय स्वतन्त्र विद्यार्थी युनियन (अनेरास्ववियु) सिन्धुली बहुमुखी क्याम्पस कमिटी को विस्तारित क्याम्पस भेला सम्पन्न भएको छ ।


सिन्धुली बहुमुखी क्याम्पसमा भएको अनेरास्ववियुको भेलाले जिल्ला कमिटी सह-सचिव समेत रहेका लोकेन्द्र बोगटीको संयोजकत्वमा ६५ सदस्य सम्मेलन आयोजक कमिटी गठन गरेको हो ।भेलाले सह-संयोजकमा अग्रिम अधिकारी लाई चयन गरेको छ ।  


अनेरास्ववियु  स्थायी कमिटी सदस्य टिकाजंग थापा, नेकपा एमाले जिल्ला सह–सचिव महेन्द्रदेव श्रेष्ठ, नेता विनोद श्रेष्ठ, अनेरास्ववियु सिन्धुलीका अध्यक्ष कृष्ण मोक्तान र गोकर्ण भुजेल लगायत भेलामा सहभागी भएका थिए ।


...

सिन्धुली दर्पण

यो नेपाली भाषाको अनलाइन पत्रिका हो । हामी तपाईमाझ खासगरी सिन्धुली जिल्ला र सँगसँगै तपाईंलाई काम लाग्ने देश-विदेशका समाचार, भिडियो, अडियो र विचार प्रकाशन गर्छौं । सुझाव, समाचार र विज्ञापनका लागि सम्पर्क : ९८५४०४२६७७

[email protected]


प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

सिन्धुली । बिप्लब नेतृत्वकाे नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी निकट बिधार्थी संगठन अजेरास्ववियू(क्रान्तिकारी) सिन्धुलीले विभिन्न मागहरू राख्दै प्याबसन र एनप्याबसन सिन्धुलीलाई आज

सिन्धुली । राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल केन्द्रीय उपाध्यक्ष एवम् युथफोर्स उपप्रमुख पुष्पराज श्रेष्ठले सिन्धुली माओवादी नेता राजन दाहालको साम्राज्य नभएको

सिन्धुली । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (एमाले ) को भातृ संगठन राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल र अखिल नेपाल महिला संघ को