सिन्धुलीका ७ इन्टरनेट सेवा प्रदायकले दिए,पोल भाडा सम्झौता गर्न निवेदनसिन्धुलीमाढी । नेपाल विद्युत् प्राधिकरण र इन्टरनेट सेवाप्रदायकबीच विद्युत् पोल प्रयोगको भाडासम्बन्धी विवादले चरम रुप धारण गरेको छ । बढाएको दरअनुसार पोल भाडाको सम्झौता नगरेपछि प्राधिकरणले देशभर इन्टरनेटको तार र अप्टिकल फाइबर काट्न सुरु गरेको छ ।

प्राधिकरणले १५ असोज भित्र सम्झौता नगर्ने इन्टरनेट सेवाप्रदायकको तार काटिने सूचना जारी गरेको थियो । तर, सिन्धुलीका दश इन्टरनेट सेवा प्रदायक मध्ये सात ले पोल भाडा सम्झौताको लागि नेपाल बिद्युत प्राधिकरण सिन्धुली वितरण केन्द्रमा  निवेदन दिएका छन्।

प्रकृती नेटवर्क प्रा.लि.सिन्धुली, युनाइटेड नेटवर्क प्रा.लि. बर्दिबास, वर्ल्डलिंक कम्युनिकेशन लिमिटेड,एरोनेट प्रा.लि., श्री ओम केवल नेटवर्क प्रा.लि. भीमान, एन.सेल प्रालि. कृष्णटावर काठमाडौं र नेपाल टेलिकमले सम्झौताको लागि निवेदन दिएको नेपाल विद्युत प्राधिकरण सिन्धुली वितरण केन्द्रका प्रमुख बिनोद अधिकारीले सिन्धुली दर्पणलाई जानकारी दिए।

इन्टरनेट सेवाप्रदायकहरुले गत शुक्रबार नै निवेद दिएका छन् । उनिहरुको बिस्तार क्षेत्रको आधारमा सम्झौता गरेर बाँकी रहेको बक्यौदा रकम उठाउने र सम्झौताको लागि नआउने  सेवाप्रदायकको लाइन काट्न सुरु गर्ने उनको भनाइ रहेको छ ।

सिन्धुलीमा इन्टरनेट वितरण गरेका दुधौली निशान केवल, भरोसा सहकारी संस्था र सुनकोशी केवल नेटवर्क प्रा.लि. खुर्कोट सम्झौताको लागि अझैपनि आएका छैनन् । उनीहरुलाई एक हप्ताको समय दिएको र समयमा सम्झौता गर्न नआएमा पोलमा राखेको तार काट्न शूरु गरिने नेपाल विद्युत प्राधिकारण सिन्धुली बितरण शाखाले जनाएको छ ।


...

सिन्धुली दर्पण

यो नेपाली भाषाको अनलाइन पत्रिका हो । हामी तपाईमाझ खासगरी सिन्धुली जिल्ला र सँगसँगै तपाईंलाई काम लाग्ने देश-विदेशका समाचार, भिडियो, अडियो र विचार प्रकाशन गर्छौं । सुझाव, समाचार र विज्ञापनका लागि सम्पर्क : ९८५४०४२६७७

[email protected]


प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (एमाले) ले आसन्न १०औँ राष्ट्रिय महाधिवेशनमा नेतृत्व चयनका लागि विद्युतीय मसिन गर्ने भएको छ । शुक्रबार सम्पन्न

सिन्धुली । नेपाल निजामती कर्मचारी संगठन सिन्धुलीका अध्यक्ष पुरुषोत्तम दाहालले तीनपाटन गाउँपालिकाको बिकासको लागि सामाजिक सक्रियता बढाउने बताएका छन्। तीनपाटन

करीव दुई बर्षको गृहकार्यपछि सञ्चार रजिष्ट्रार कार्यालयले बागमती प्रदेशका सूचना संकलन र भण्डारण गर्ने एग्रिगेटरको रुपमा सूचना बैंक https://infobank.bagamati.gov.np/ सञ्चालनमा