एमालेले स्थानीय निर्वाचनमा गुमाएको विरासत फिर्ता लिनुपर्छः देवकोटासिन्धुली । नेकपा एमाले केन्द्रीय सल्लाहकार कमिटि सदस्य केशव प्रसाद देवकोटाले एमालेले स्थानीय निर्वाचनमा गुमाएको विरासत फिर्ता ल्याउनुपर्ने बताए ।

नेकपा एमाले गोल्न्जोर गाउँपालिका -५ रतनचुरमा शनिबार आयोजित बृहत वडा भेलालाई सम्बोधन गर्दै प्रमुख अतिथी समेत रहेका देवकोटाले सो कुरा बताएका हुन्।

एमालेको गोल्जोर गाउँपालिकामा राम्रो संगठन र जनाधार हुँदाहुँदै पनि चुनावमा पराजित हुनुपरेको भन्दै, अब आउने स्थानीय निर्वाचनमा गुमेको विरासत फिर्ता ल्याउने बताएका हुन।

उनले भने, हामी भित्र कै केही कमी कमजोरीले एमालेको बर्चस्व रहेको वडा नं.५ रतनचुरा र ६ बाशेश्वरमा नेतृत्व विहिन भएका छौँ । अब हामीले एक मन एकताका साथ एमालेको सुदृढिकरणमा लाग्नु पर्छ । तव मात्रै गोलन्जोर गाउँपालिकामा एमालेको सरकार बन्ने छ ।


त्यसैगरी सिन्धुलीमाढी बसेर गोलन्जोर गाउँपालिकाको नेतृत्व लिने दिवा सपना नदेख्न समेत अग्रह गरे । केही साथीहरु सदरमुकाम केन्द्रित हुनुहुन्छ, तर अवसर लिनको लागि गोलन्जोर आउनुहुन्छ । त्यसैले एमाले कमजोर भएको उनको भनाई रहेको छ । अब अवसरको लागि हैन जनताको दैलो देख्ने नेतालाई पार्टीले नेतृत्व र उम्मेरद्बार बनाउने जिकिर गरे ।

साथै,एमालेले नेकपाको निरन्तरताको सकारात्मक विरासत बोकेको बताए । नेकपाको एकता निष्कर्षमा पुग्न नसकेपछि हामी एमालेका रूपमा क्रियाशील छौं । तर, यो नेकपा एमाले राजनीतिकरूपमा एकीकरण र नेकपाको निरन्तरतासहितको सकरात्मक विरासत बोकेको पार्टी हो । उनले भने ।


...

सिन्धुली दर्पण

यो नेपाली भाषाको अनलाइन पत्रिका हो । हामी तपाईमाझ खासगरी सिन्धुली जिल्ला र सँगसँगै तपाईंलाई काम लाग्ने देश-विदेशका समाचार, भिडियो, अडियो र विचार प्रकाशन गर्छौं । सुझाव, समाचार र विज्ञापनका लागि सम्पर्क : ९८५४०४२६७७

[email protected]


प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

सिन्धुली । बिप्लब नेतृत्वकाे नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी निकट बिधार्थी संगठन अजेरास्ववियू(क्रान्तिकारी) सिन्धुलीले विभिन्न मागहरू राख्दै प्याबसन र एनप्याबसन सिन्धुलीलाई आज

सिन्धुली । राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल केन्द्रीय उपाध्यक्ष एवम् युथफोर्स उपप्रमुख पुष्पराज श्रेष्ठले सिन्धुली माओवादी नेता राजन दाहालको साम्राज्य नभएको

सिन्धुली । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (एमाले ) को भातृ संगठन राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल र अखिल नेपाल महिला संघ को