शिक्षकहरूको नगर भेला फुयाँल को अध्यक्षतामा नयाँ नेतृत्व चयन गर्दै सम्पन्नसिन्धुली । नेपाल राष्ट्रिय शिक्षक सङ्गठन कमलामाई नगरपालिका दोस्रो नगर भेला विष्णु फुयाँल को अध्यक्षतामा नयाँ नेतृत्व चयन गर्दै सम्पन्न भएको छ ।


शिक्षकहरूको भेला ले अध्यक्ष विष्णु फुयाँल लाई सर्व सहमत रूपमा चयन गरेको हो । 


त्यसै गरी महिला उपाध्यक्ष सुशीला सुनुवार चयन भएकी छिन । यता उपाध्यक्ष शैलेन्द्र घिमिरे सचिव दीपेन्द्र कुमार थापा र कोषाध्यक्ष दुर्गा भुजेल लाई चयन गरेको छ भने सह-सचिव मन्दिर बराल एवम् सह-कोषाध्यक्ष सुनिता अधिकारी  चयन भएकी छन् । भेलाले २६ सदस्यीय नयाँ कार्यसमिती समेत मनाेनयन गरेकाे छ ।


...

सिन्धुली दर्पण

यो नेपाली भाषाको अनलाइन पत्रिका हो । हामी तपाईमाझ खासगरी सिन्धुली जिल्ला र सँगसँगै तपाईंलाई काम लाग्ने देश-विदेशका समाचार, भिडियो, अडियो र विचार प्रकाशन गर्छौं । सुझाव, समाचार र विज्ञापनका लागि सम्पर्क : ९८५४०४२६७७

[email protected]


प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

सिन्धुलीमाढी । नेपाल विद्युत् प्राधिकरण र इन्टरनेट सेवाप्रदायकबीच विद्युत् पोल प्रयोगको भाडासम्बन्धी विवादले चरम रुप धारण गरेको छ । बढाएको दरअनुसार

सिन्धुली बजारमा रहेको संतोष मिठाई पसललाई मंगलबार गरेको बजार अनुगमन टोलीले २० हजार रुपैया जरिवाना गरेको छ ।अनुगमन टोलीले यस

सिन्धुली जिल्लाको दुधौली नगरपालिका वडा नं. १० लखिमाबाट वडा नं. १३ ठाकुर दमारसम्म गरिएको कालोपत्रे महिना दिनमा नै भत्किए पछि