सिन्धुलीमा चर्को आवाज निकाल्ने, मोडिफाई गरिएका मोटरसाइकलको बिगबिगि प्रहरी मौनसिन्धुली । चर्को आवाज निकाल्ने  मोडिफाई गरिएका मोटरसाइकलहरु सडकमा गुडिरहँदा पनि प्रहरी मौन बसेको छ ।

सिन्धुलीमा पछिल्लो समय केही मोटरसाइकल वर्कसबहरुमा खुलेआम रुपमा मोटरसाइकलको मोडीफाइ गरिरहेका छन् ।यदि मोडिफाई गरेर सडकमा मोटरसाइकल वा कार चलाएको खण्डमा १० हजारसम्म जरिवाना गर्ने व्यवस्था नेपालमा रहेको छ ।तर, नेपालमा सवारीसाधन मोडिफाईलाई गैरकानुनी मानिन्छ ।

सस्ता मोटरसाइकल महंगो देखाउने होडबाजीले दिनदिनै मोडिफाई गर्नेहरु संख्या बढिरहेको छ । सिन्धुलीमा हालः करिब दुई दर्जनको संख्यामा चर्को आवाज तथा स्वरुप परिवर्तन गरिएका मोटरसाइलहरु हरेका छन्। त्यस्ता मोटरसाइकलका कारण दुर्घटना बढ्ने भएकाले सर्वसाधारणमा अनावश्यक आवाजका कारण आतङ्कित बनाएको छ।

कुन-कुन मोटरसाइकल मो‍डिफाई हुन्छ? त!

यसरी मोडिफाई हुनेमा बजाजका मोटरसाइकल धेरै हुने गरेका छन् । बजाज पल्सर एनएस २००, पल्सर २२० एफ, एभेन्जर जस्ता मोडल मोडिफाई गरेर महंगो ब्राण्डका मोटरसाइकल जस्तै बनाउने गरिएको छ ।

पछिल्लो पटक बजाज एभेन्जरलाई हार्ले जस्तै देखिनेगरि मोडिफाई गरिएको मोटरसाइकल निकै चर्चामा रहेको छ । मूल्यका हिसावले एभेन्जर भन्दा हार्लेको मोटरसाइकल ५ गुणा महंगो रहेको छ ।मोडिफाई कम्पनीले एभेन्जरको एग्जस्ट, ह्याण्डलवार र टायर जस्ता पाटर्समा व्यापक परिमार्जन गरेको छ । यसले बजाज एभेन्जर २२० लाई हार्लेको प्रिमियम क्रुजर बाइकको स्वरुप दिएको छ ।प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

सिन्धुलीका युवा ब्यबसायी टलकबहादुर बुढाथोकिले जिल्ला ट्राफिक प्रहरी कार्यालय सिन्धुलीलाई फूल सहितको गमला दिएका छन्। कमलामाई नर्सरी फर्मका संचालक समेत

राष्ट्रिय शिक्षक संगठन जिल्ला कार्यसमिति समिति सिन्धुलीको अध्यक्षमा डा. हरि प्रसाद पोख्रेल निर्वाचित भएका छन् । राष्ट्रिय शिक्षक संगठन सिन्धुलीको

सिन्धुली । फिक्कल गाउँपालिकाले सार्वजनिक सुनुवाई कार्यक्रम सम्पन्न गरिएको छ । साेमबार गाउँपालिकाले आर्थिक बर्ष ०७७/०७८ र ०७८/०७९ को पहिलो