एमाले सचिवालय सदस्य राई सहित निर्वाचित जनप्रतिनिधी माओवादी प्रवेशनेकपा एमाले सिन्धुली सचिवालय सदस्य सन्तली राई सहित हरिहरपुरगढी गाउँपालिका कार्यपालिका निर्वाचित जनप्रतिनिधि एमाले परित्याग गरी नेकपा (माओवादी केन्द्र) प्रवेश गरेको छ ।

एमाले परित्याग गरी माओवादी केन्द्रमा प्रवेश गर्नेमा हरिहरपुरगढी गाउँपालिका वडा नं. ४ मा एमालेबाट निर्वाचित वडा अध्यक्ष कमलकुमार राई, एमालेबाट निर्वाचित वडा नं. २ का वडा सदस्य दुर्गा बहादुर राई, ज्ञानेन्द्र राई वडा नं. ८ का निर्वाचित वडा सदस्य जंगबहादुर माझी रहेका छन् ।

त्यस्तै नेकपा एमालेबाट स्थानीय तहकको निर्वाचनमा वडा नं. ७ मा वडा अध्यक्ष उमेद्वार रहेका मोहनबहादुर रखाल, एमाले हरिहरपुरगढी गाउँ कमिटि सदस्य पेमा ध्वज लामा र वडा नं. ८ वडा कमिटि सदस्य रत्नबहादुर अस्थानी मगर एमाले परित्याग गरी माओवादी केन्द्र प्रवेश गरेका छन् ।

शनिवार सिन्धुलीमाढीमा एक औपचारी कार्यक्रमका विच नेकपा (माओवादी केन्द्र) स्थायि कमिटी सदस्य तथा पूर्व कृषि मन्त्री हरिबोल गजुरेलले अविर लगाएर स्वागत गरेका थिए ।


...

सिन्धुली दर्पण

यो नेपाली भाषाको अनलाइन पत्रिका हो । हामी तपाईमाझ खासगरी सिन्धुली जिल्ला र सँगसँगै तपाईंलाई काम लाग्ने देश-विदेशका समाचार, भिडियो, अडियो र विचार प्रकाशन गर्छौं । सुझाव, समाचार र विज्ञापनका लागि सम्पर्क : ९८५४०४२६७७

[email protected]


प्रतिक्रिया दिनुहोस !
सम्बन्धित खबरहरु

सिन्धुली। नेकपा एमाले फिक्कल गाउँपालिका कमिटीको प्रथम अधिवेशन सम्पन्न भएको छ । मंगलबार सम्पन्न अधिवेशनले अध्यक्षमा रामप्रसाद भण्डारीलाई चयन गरेको

सिन्धुली। नेकपा एमाले तीनपाटन गाउँ कमिटीको प्रथम अधिवेशन सम्पन्न भएको छ । अधिवेशनबाट छत्र बहादुर दाहाल सर्वसम्मत निर्वाचित भएका छन्

सिन्धुली । नेकपा एमाले सुनकोसी गाउँ कमिटीको प्रथम अधिवेशन सम्पन्न भएको छ । मंगलबार सम्पन्न अधिवेशनले रोमनराज गिरी (अशोक) लाई